Steam Train Campsea Ashe

Train Timetable

Ipswich - Lowestoft  
source   a = arrival  d = departure  x = stops on request
Ipswich d 06:20 07:35 09:17 10:17
Westerfield d 06:26 07.41    
Woodbridge d 06:37 07:53 09:32 10:32
Melton d 06:41 07:57 09:36 10:36
Wickham Market d 06:48 08:04 09:43 10:43
Saxmundham a 06:58 08:14 09:53 10:53
Saxmundham d   08:15 09:54 10:54
Darsham d   08:21 10:00 11:00
Halesworth d   08:31 10:10 11:10
Brampton d   08:37x 10:16x 11:16x
Beccles a   08:46 10:25 11:25
Beccles d   08:46 10:25 11:25
Oulton Broad South d   08:56 10:35 11:35
Lowestoft a   09:06 10.43 11:43